"יש לנו תמיד הרבה במה לשמוח!" – מכתב של ר' ישראל סבא דב אודסר זיע"א – מספר אבי הנח"ל(מקור – inn.co.il ערוץ שבע)

טוב לקרוא מכתב של ר' ישראל דב אודסר מספר "אב"י הנחל":
"צריכים להתחזק הרבה הרבה להיות בשמחה תמיד, איך-שהוא, שאיך-שהוא, בכל מקום שהוא, כי השמחה היא הרפואה לכל החולאת.
וברוך השם אנו יש לנו תמיד הרבה במה לשמוח, יש ויש בכוח רבנו הקדוש והנורא זכרו יגן עלינו שאמר "דופיט אויף כח" (סמכו על כוחי).
ובכל דיבור ודיבור שגילה לנו צריכים לרקוד ברחובות ובשוקים מחמת שמחה.
וכדאי וכדאי לסבול כל היסורים והרפתקאות שאנו סובלים בזה העולם הפורח כצל עובר וכענן כלה וכרוח נושבת בשביל דיבור אחד שזכינו לשמוע ולראות בספריו הקדושים.
והשם יתברך ירחם עלינו שנזכה להרגיש בלב נעימת מתיקת חלקנו וגורלנו. אשרינו אשרינו, ברוך אלוקינו שבראנו לכבודו והבדילנו מן התועים בכל הבחינות.
חזק נא אחי חביבי נפשי ולבבי, חזק ואמץ באמונה הישרה ובביטחון חזק שלא יעזבך השם לעולם בגשמי וברוחני בזכות אור חיינו רבנו נ נח נחמ נחמן מאומן ז"ל"

עד כאן לשונו הק'.

מקור: https://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t63681


 

 

[[אנו באתר שמחים לבשר לכם כי מחברת ההפקות המוזיקה "רמזור אדום" אשר הוציאה כבר שירים ולהיטים רבים , נמסר כי כעת שוקדים בהפקה על שיר חדש, מודרבני וקצבי, עליו הם עובדים כבר זה זמן בהפקה מושקעת, עם מיטב המלחינים ומפיקי המוזיקה העכשווית, כולל השתתפותם של ג'ימי (יוסף( לויד מההרכב TEN GROOVE ודני לדני מצמד האמנים D.J.B.Hyat)
כל זאת לקראת צאתו לאור של השיר ב"ה בקרוב. "אנו מאמינים כי הוא עתיד להקפיץ את הרחבות ובכל האירועים והשמחות ובכל מקום ומקום, ובפרט כמובן בראש השנה, ברחבת הציון הקדוש של רבינו הקדוש, באומן.
עוד נמסר, כי מילות השיר הן מתוך מכתבו של סבא ר' ישראל דב אודסר, זי"ע, מתוך ספר אב"י הנחל, המובא לעיל.

אנו כמובן שמחים לשמוע על הבשורה הטובה, ומאחלים הצלחה ללעוסקים במלאכה. כמובן שאנו כבר לא יכולים לחכות לשמוע את השיר כאשר יהיה מוכן, בעזרת השם, ומבטיחים לעדכן על כל התפתחות בנושא,(בלי נדר
)

ובהזדמנות חגיגית זו, צוות האתר רוצה לאחל חג פסח כשר ושמח לכל עמך בית ישראל,
ונשמע בשורות טובות, ונזכה לגאולה שלמה בב"א.

נ נח נחמ נחמן מאומן

ר' ישראל דב אודסר – סבא המלך זיע"א נ נח נחמ נחמן מאומן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *